Witamy na naszej stronie i zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Witamy na stronie internetowej Bus-Service

Bus-Service Euromaster – Serwisowanie opon i pojazdów

Jesteśmy jednym z ponad 2400 serwisów należących do sieci warsztatów Euromaster, świadczącym usługi z zakresu serwisu opon oraz serwisowania pojazdów osobowych i ciężarowych. Działamy zgodnie ze standardami Euromaster, co oznacza, iż dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o Twoje bezpieczeństwo. Oddając swój pojazd w nasze ręce możesz być pewien, że wszelkie naprawy przeprowadzimy rzetelnie i ekspresowo. Dlaczego warto nam zaufać?

Bus-Service Euromaster to coś więcej, niż zwykły warsztat. Posiadamy nowoczesne zaplecze techniczne, dzięki któremu możemy przeprowadzać naprawy w systemie Fast-fit. Od zwykłej mechaniki samochodowej różnimy się przede wszystkim szybkością działania. Zgodnie z badaniami przeprowadzonymi przez niemiecki instytut DEKRA, aż 70% usterek samochodów kwalifikuje się do naprawy w serwisie typu Fast-fit. Tyczy się to zarówno prostowania felg, jak również naprawy zawieszenia lub na przykład układu hamulcowego. Nie oznacza to jednak, że nie podejmujemy się naprawy poważniejszych usterek. Dzięki diagnostyce komputerowej lokalizujemy i eliminujemy usterki w niemal wszystkich starszych i nowszych samochodach. Prowadzimy kompleksowe remonty silników benzynowych i diesli, a także podejmujemy się napraw samochodów spalających mieszankę płynu chłodniczego, oleju silnikowego i paliwa. Naprawa głowic nie stanowi dla nas problemu, podobnie zresztą jak wymiana rozrządu czy sprzęgła. Zadbamy o kondycję Twojego samochodu.

Prowadzimy profesjonalną wulkanizację – zajmujemy się naprawą i wymianą opon, a ponadto pomożemy Ci dobrać odpowiednie do Twojego samochodu ogumienie. Przez cały rok wykonujemy przegląd i serwis klimatyzacji samochodowej. Sprawdź pozostałe usługi świadczone przez Bus-Service w Opolu, a następnie przyjedź do nas i przekonaj się sam, jak wygląda profesjonalny serwis. Zapraszamy!

 


 

Nasze usługi

klimatyzacja w aucie

Wielu kierowców nie wyobraża sobie jazdy w lecie bez włączonej klimatyzacji. Gdy za oknem panują wysokie temperatury, schłodzone powietrze wpadające do kabiny pojazdu nie tylko poprawia komfort jazdy, ale wpływa też pozytywnie na samopoczucie kierującego. Gdy jednak nadchodzi jesień, a później zima, spora część kierowców w ogóle nie włącza klimatyzacji. Czy słusznie?

Jest wiele powodów, dla których warto używać klimatyzacji samochodowej przez cały rok, nawet zimą. Pierwszym powodem jest bezpieczeństwo. W chłodne dni, powietrze zawiera bardzo dużo wilgoci, poza tym sami wnosimy wilgoć do samochodu na przykład nie otrzepując butów ze śniegu. Po krótkiej jeździe okazuje się, że szyby zaczynają parować ograniczając przy tym widoczność kierowcy. Owszem, można próbować wytrzeć parę przy pomocy ściereczki, jednak nie zalecamy tego robić w czasie jazdy! Powoduje to dodatkowe rozkojarzenie, a kierowca nie skupia się na drodze. Do odparowania szyby śmiało można użyć klimatyzacji, nie należy się bać włączać jej w czasie zimy. Jest to szybki i bezpieczny sposób na odparowanie szyby czołowej. Poza tym, klimatyzacja osusza powietrze w kabinie.

Klimatyzację należy włączać niezależnie od pory roku przynajmniej raz w tygodniu na 15 minut. Jest to dość skomplikowany układ, którego konserwacja następuje w czasie jego używania. Gdy układ pracuje, razem z czynnikiem chłodzącym przenoszony jest smar niezbędny do prawidłowego funkcjonowania sprężarki. Wielu kierowców może słusznie zauważyć, że jazda z włączoną klimatyzacją zwiększa spalanie paliwa. Owszem, w pewnym stopniu mają rację. Jednak 15 minut pracy sprężarki będzie nas kosztował raptem kilka złotych. Naprawa zaniedbanej, rzadko używanej sprężarki może kosztować kilkaset, a nieraz nawet kilka tysięcy złotych.

 

Kiedy wykonywać przegląd klimatyzacji? 

Wiele osób odwiedza serwis klimatyzacji samochodowej tylko raz w roku – zwykle wiosną, przed rozpoczęciem sezonu letniego. Warto jednak wykonać przegląd klimatyzacji również przed zimą, na przykład przy okazji wymiany opon. Wizyta w serwisie nie musi oznaczać wymiany czynnika chłodzącego. Przede wszystkim należy zadbać o czystość kanałów wentylacyjnych oraz regularną wymianę filtra kabinowego. Alergicy powinni zwracać na to szczególną uwagę. W kanałach wentylacyjnych mogą się rozwijać grzyby i pleśń.

Korzystając z naszych usług, kupujesz zadowolenie!

sprawdź nas!
 • Komfort

  Twój czas jest dla nas najważniejszy. Wszystkie naprawy przeprowadzamy kompleksowo i możliwie jak najszybciej.

 • Cena i jakość

  Zależy nam na długotrwałej, pełnej zaufania relacji z Klientem. Możesz liczyć na doskonały stosunek ceny do jakości na wszystkie opony i usługi.

 • Środowisko

  Ochrona środowiska jest jednym z naszych priorytetów. Minimalizujemy emisję zanieczyszczeń poprzez recykling zużytych części i płynów eksploatacyjnych.

mechanik

gorąca oferta

 • Silnik

  Remont silnika Silnik. Mechaniczne serce samochodu, powodujące niezwykle skrajne emocje. Od ekscytacji, szczególnie gdy pod maską znajdują się więcej niż 4 cylindry, przez nieco skwaszoną minę w czasie tankowania, aż po smutek i żal, jeśli coś się popsuje... Nawet poważne naprawy nie muszą być piekielnie drogie, co udowadnia Bus-Service Euromaster…

Ostatnio dodane

 • Silnik

  Remont silnika Silnik. Mechaniczne serce samochodu, powodujące niezwykle skrajne emocje. Od ekscytacji, szczególnie gdy pod…

 • GEOMETRIA ZAWIESZENIA

  Geometria kół 3D – Zbieżność   Bus-Service Euromaster w Opolu prowadzi pomiar geometrii kół 3D…

 • Darmowy przegląd

  Darmowy Przegląd MasterCheck TO TYLKO 3 PROSTE KROKI DO SKORZYSTANIA Z DARMOWEGO PRZEGLĄDU! Czy wiesz,…

 • Szyby

  Naprawa szyb Szyba czołowa samochodu bardziej narażona jest na uszkodzenia, niż szyby boczne bądź tylna.…