Witamy na naszej stronie i zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Witamy na stronie internetowej Bus-Service

Bus-Service Euromaster – Serwisowanie opon i pojazdów

Jesteśmy jednym z ponad 2400 serwisów należących do sieci warsztatów Euromaster, świadczącym usługi z zakresu serwisu opon oraz serwisowania pojazdów osobowych i ciężarowych. Działamy zgodnie ze standardami Euromaster, co oznacza, iż dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o Twoje bezpieczeństwo. Oddając swój pojazd w nasze ręce możesz być pewien, że wszelkie naprawy przeprowadzimy rzetelnie i ekspresowo. Dlaczego warto nam zaufać?

Bus-Service Euromaster to coś więcej, niż zwykły warsztat. Posiadamy nowoczesne zaplecze techniczne, dzięki któremu możemy przeprowadzać naprawy w systemie Fast-fit. Od zwykłej mechaniki samochodowej różnimy się przede wszystkim szybkością działania. Zgodnie z badaniami przeprowadzonymi przez niemiecki instytut DEKRA, aż 70% usterek samochodów kwalifikuje się do naprawy w serwisie typu Fast-fit. Tyczy się to zarówno prostowania felg, jak również naprawy zawieszenia lub na przykład układu hamulcowego. Nie oznacza to jednak, że nie podejmujemy się naprawy poważniejszych usterek. Dzięki diagnostyce komputerowej lokalizujemy i eliminujemy usterki w niemal wszystkich starszych i nowszych samochodach. Prowadzimy kompleksowe remonty silników benzynowych i diesli, a także podejmujemy się napraw samochodów spalających mieszankę płynu chłodniczego, oleju silnikowego i paliwa. Naprawa głowic nie stanowi dla nas problemu, podobnie zresztą jak wymiana rozrządu czy sprzęgła. Zadbamy o kondycję Twojego samochodu.

Prowadzimy profesjonalną wulkanizację – zajmujemy się naprawą i wymianą opon, a ponadto pomożemy Ci dobrać odpowiednie do Twojego samochodu ogumienie. Przez cały rok wykonujemy przegląd i serwis klimatyzacji samochodowej. Sprawdź pozostałe usługi świadczone przez Bus-Service w Opolu, a następnie przyjedź do nas i przekonaj się sam, jak wygląda profesjonalny serwis. Zapraszamy!

 


 

Nasze usługi

diagnostyka komputerowa Twojego samochodu

Jest wielu kierowców, którzy są przeciwnikami wszechobecnej elektroniki w samochodach. Uważają, że im mniej elementów elektronicznych, tym mniejsze ryzyko usterki. Na problem należy jednak spojrzeć z szerszej perspektywy – jeśli już dojdzie do awarii, to najważniejsza jest szybka diagnoza i usunięcie źródła nieprawidłowej pracy samochodu.

Samochód przypomina wielki organizm, w którym równolegle pracuje wiele układów. Niestety, z czasem może dojść do awarii wpływającej na jego funkcjonowanie. Jeśli idziemy do lekarza, to liczymy na szybkie rozpoznanie choroby i odpowiednie leczenie. Podobna sytuacja ma miejsce gdy odwiedzamy serwis samochodowy. Liczymy na szybką diagnozę i naprawę usterki, ponieważ nieprawidłowe działanie tylko jednego elementu samochodu może negatywnie wpłynąć na funkcjonowanie pozostałych podzespołów. Bagatelizowanie niepokojących objawów może się skończyć kosztownym remontem silnika. Lepiej tego uniknąć.

Od wielu lat samochody wyposażone są w niewielkie komputery i specjalne złącza OBD. Komputer nadzoruje pracę układów samochodu oraz zapisuje na bieżąco wszelkie usterki. Diagnostyka polega na podłączeniu specjalistycznego komputera do … komputera w samochodzie. Następnie diagnosta odczytuje wszystkie bieżące parametry silnika oraz zapisane w pamięci błędy. We współczesnych samochodach diagnostyka komputerowa pozwala na zdiagnozowanie niemalże wszystkich usterek, począwszy od sterowania silnika, przez klimatyzację, aż po ABS, ESR i inne systemy bezpieczeństwa. Doświadczony mechanik od razu rozpozna źródło usterki, co jest zdecydowanie szybsze niż sprawdzanie z osobna każdego elementu na podnośniku.

 

Diagnostyka przed zakupem samochodu używanego

Handlarze samochodów nieraz wykazują się ogromną kreatywnością. Niestety, swoje zdolności często wykorzystują do oszukania klientów. Przed zakupem warto sprawdzić upragniony samochód w niezależnym serwisie, jak na przykład Bus-Service Euromaster w Opolu. Diagnostyka komputerowa pozwala ujawnić wiele ukrytych wad: zatajone błędy, cofnięty przebieg, a nawet stan poduszek powietrznych. Zdarza się, że handlarze wyciągają żarówki z deski rozdzielczej aby zamaskować migający błąd poduszek powietrznych! Nieświadomy klient kupuje samochód z przekonaniem, że wszystkie układy działają poprawnie. Nie warto oszczędzać na diagnostyce komputerowej, ponieważ kupno zaniedbanego samochodu zwykle kończy się ciągłym pasmem wydatków.

 

Korzystając z naszych usług, kupujesz zadowolenie!

sprawdź nas!
 • Komfort

  Twój czas jest dla nas najważniejszy. Wszystkie naprawy przeprowadzamy kompleksowo i możliwie jak najszybciej.

 • Cena i jakość

  Zależy nam na długotrwałej, pełnej zaufania relacji z Klientem. Możesz liczyć na doskonały stosunek ceny do jakości na wszystkie opony i usługi.

 • Środowisko

  Ochrona środowiska jest jednym z naszych priorytetów. Minimalizujemy emisję zanieczyszczeń poprzez recykling zużytych części i płynów eksploatacyjnych.

mechanik

gorąca oferta

 • Silnik

  Remont silnika Silnik. Mechaniczne serce samochodu, powodujące niezwykle skrajne emocje. Od ekscytacji, szczególnie gdy pod maską znajdują się więcej niż 4 cylindry, przez nieco skwaszoną minę w czasie tankowania, aż po smutek i żal, jeśli coś się popsuje... Nawet poważne naprawy nie muszą być piekielnie drogie, co udowadnia Bus-Service Euromaster…

Ostatnio dodane

 • Silnik

  Remont silnika Silnik. Mechaniczne serce samochodu, powodujące niezwykle skrajne emocje. Od ekscytacji, szczególnie gdy pod…

 • GEOMETRIA ZAWIESZENIA

  Geometria kół 3D – Zbieżność   Bus-Service Euromaster w Opolu prowadzi pomiar geometrii kół 3D…

 • Darmowy przegląd

  Darmowy Przegląd MasterCheck TO TYLKO 3 PROSTE KROKI DO SKORZYSTANIA Z DARMOWEGO PRZEGLĄDU! Czy wiesz,…

 • Szyby

  Naprawa szyb Szyba czołowa samochodu bardziej narażona jest na uszkodzenia, niż szyby boczne bądź tylna.…