Witamy na naszej stronie i zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Witamy na stronie internetowej Bus-Service

Bus-Service Euromaster – Serwisowanie opon i pojazdów

Jesteśmy jednym z ponad 2400 serwisów należących do sieci warsztatów Euromaster, świadczącym usługi z zakresu serwisu opon oraz serwisowania pojazdów osobowych i ciężarowych. Działamy zgodnie ze standardami Euromaster, co oznacza, iż dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o Twoje bezpieczeństwo. Oddając swój pojazd w nasze ręce możesz być pewien, że wszelkie naprawy przeprowadzimy rzetelnie i ekspresowo. Dlaczego warto nam zaufać?

Bus-Service Euromaster to coś więcej, niż zwykły warsztat. Posiadamy nowoczesne zaplecze techniczne, dzięki któremu możemy przeprowadzać naprawy w systemie Fast-fit. Od zwykłej mechaniki samochodowej różnimy się przede wszystkim szybkością działania. Zgodnie z badaniami przeprowadzonymi przez niemiecki instytut DEKRA, aż 70% usterek samochodów kwalifikuje się do naprawy w serwisie typu Fast-fit. Tyczy się to zarówno prostowania felg, jak również naprawy zawieszenia lub na przykład układu hamulcowego. Nie oznacza to jednak, że nie podejmujemy się naprawy poważniejszych usterek. Dzięki diagnostyce komputerowej lokalizujemy i eliminujemy usterki w niemal wszystkich starszych i nowszych samochodach. Prowadzimy kompleksowe remonty silników benzynowych i diesli, a także podejmujemy się napraw samochodów spalających mieszankę płynu chłodniczego, oleju silnikowego i paliwa. Naprawa głowic nie stanowi dla nas problemu, podobnie zresztą jak wymiana rozrządu czy sprzęgła. Zadbamy o kondycję Twojego samochodu.

Prowadzimy profesjonalną wulkanizację – zajmujemy się naprawą i wymianą opon, a ponadto pomożemy Ci dobrać odpowiednie do Twojego samochodu ogumienie. Przez cały rok wykonujemy przegląd i serwis klimatyzacji samochodowej. Sprawdź pozostałe usługi świadczone przez Bus-Service w Opolu, a następnie przyjedź do nas i przekonaj się sam, jak wygląda profesjonalny serwis. Zapraszamy!

 


 

Nasze usługi

Najczęstsze awarie klimatyzacji samochodowej

Klimatyzacja słabo działa, wydobywa się z niej nieprzyjemny zapach i wcale nie ochładza powietrza w samochodzie tak, jakbyśmy tego chcieli? Zapewne zaistniał jakiś problem, który należy jak najszybciej naprawić w profesjonalnym serwisie samochodowym.

Każdy kierowca zapewne przyzna, że sprawnie działająca klimatyzacja zdecydowanie podnosi komfort jazdy; sprawia, że nawet podczas podróży w upalne dni nie czujemy się zmęczeni, lepiej koncentrujemy się na drodze i mamy szybszy czas reakcji. Dzięki temu podnosi się również poziom naszego bezpieczeństwa. Z tego też powodu powinniśmy dbać o system klimatyzacyjny, odpowiednio go użytkując i konserwują. Raz do roku należy również wykonać przegląd klimatyzacji samochodowej.

Usterki klimatyzacji samochodowej

Do usterek klimatyzacji bardzo często dochodzi w filtrze kabinowym. O filtr kabinowy powinien dbać przede wszystkim posiadacz pojazdu. Należy go regularnie wymieniać co kilka lub kilkanaście miesięcy. Do objawów zużycia tego elementu zaliczamy słabą wydajność nawiewów, przykry zapach wydobywający się z kratek powietrza oraz częste parowanie wnętrza samochodu. Wśród filtrów kabinowych wyróżniamy zwykłe, przeciwpyłkowe i węglowe, które eliminują nieprzyjemne zapachy z zewnątrz.

 

Bardzo często dochodzi do usterek kompresora. Przyczyny awarii mogą być samoistne lub też wynikać z pracy „na sucho”. Warto zadbać o to, by płyn chłodniczy w układzie klimatyzacji zawierał olej smarujący kompresor. Jeśli klimatyzacja nie jest używana przez dłuższy czas, czyli np. przez okres zimowy, znajdujący się w układzie płyn i olej mogą się rozwarstwiać, co prowadzi do nieuchronnych usterek w kompresorze. A wymiana tego elementu jest dosyć droga. Oczywiście wiele urządzeń służących do automatycznej obsługi układu klimatyzacji uzupełnia czynnik chłodzący, jednak nie dodaje oleju. O to musimy zadbać sami. Dlatego bardzo ważne jest dokonywanie regularnych przeglądów pojazdu właśnie pod kątem klimatyzacji, najlepiej w renomowanych, sprawdzonych serwisach samochodowych.

Korzystając z naszych usług, kupujesz zadowolenie!

sprawdź nas!
 • Komfort

  Twój czas jest dla nas najważniejszy. Wszystkie naprawy przeprowadzamy kompleksowo i możliwie jak najszybciej.

 • Cena i jakość

  Zależy nam na długotrwałej, pełnej zaufania relacji z Klientem. Możesz liczyć na doskonały stosunek ceny do jakości na wszystkie opony i usługi.

 • Środowisko

  Ochrona środowiska jest jednym z naszych priorytetów. Minimalizujemy emisję zanieczyszczeń poprzez recykling zużytych części i płynów eksploatacyjnych.

mechanik

gorąca oferta

 • Silnik

  Remont silnika Silnik. Mechaniczne serce samochodu, powodujące niezwykle skrajne emocje. Od ekscytacji, szczególnie gdy pod maską znajdują się więcej niż 4 cylindry, przez nieco skwaszoną minę w czasie tankowania, aż po smutek i żal, jeśli coś się popsuje... Nawet poważne naprawy nie muszą być piekielnie drogie, co udowadnia Bus-Service Euromaster…

Ostatnio dodane

 • Silnik

  Remont silnika Silnik. Mechaniczne serce samochodu, powodujące niezwykle skrajne emocje. Od ekscytacji, szczególnie gdy pod…

 • GEOMETRIA ZAWIESZENIA

  Geometria kół 3D – Zbieżność   Bus-Service Euromaster w Opolu prowadzi pomiar geometrii kół 3D…

 • Darmowy przegląd

  Darmowy Przegląd MasterCheck TO TYLKO 3 PROSTE KROKI DO SKORZYSTANIA Z DARMOWEGO PRZEGLĄDU! Czy wiesz,…

 • Szyby

  Naprawa szyb Szyba czołowa samochodu bardziej narażona jest na uszkodzenia, niż szyby boczne bądź tylna.…