Witamy na naszej stronie i zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

O nas

O serwisie Euromaster w Opolu

Jesteśmy grupą doświadczonych profesjonalistów i pasjonatów, którzy wiedzą, jak odpowiednio zadbać o Twój samochód. Każdy odstawiony do nas pojazd traktujemy z odpowiednim szacunkiem, niezależnie od tego, czy jest to samochód dostawczy ciężko pracujący „na pełen etat”, czy weekendowy youngtimer, którego jedynym zadaniem jest sprawianie radości z jazdy. Mamy prosty cel, a jest nim zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa i komfortu Twojej podróży. Euromaster BUS-SERVICE to sprawdzony i godny zaufania serwis ogumienia i pojazdów w Opolu.

Znamy realia XXI wieku i dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć Ci kompleksowe usługi, spełniając przy tym wszystkie oczekiwania. Każdemu z nas zależy na mobilności, niezależności oraz… czasie. Jeszcze do niedawna haczyk tkwił w tym, aby połączyć wysoką jakość usługi z krótkim czasem jej realizacji. Nam się to udało. Dzięki profesjonalnemu zapleczu technicznemu oraz ogromnej wiedzy naszych pracowników, jesteśmy w stanie zdiagnozować każdą usterkę w Twoim samochodzie. Nie boimy się nowych wyzwań, a nawet podstawowa wymiana klocków hamulcowych jest dla nas przyjemnością, a nie smutnym obowiązkiem.

Wierzymy, że jedynie dzięki uczciwości i życzliwej obsłudze można zbudować trwałą i wieloletnią relację z Klientem. Zawsze wiesz, jakie naprawy przeprowadzimy w Twoim samochodzie. Nic nie dzieje się bez Twojej wiedzy. Pamiętaj, że podpowiemy Ci, co należy wymienić w Twoim samochodzie, abyś mógł zawsze bezpiecznie wrócić do swoich bliskich. Odwiedzając Euromaster Bus-Service nie traktujemy Cię jako Klienta – jesteś dla nas Gościem. Przyjedź do nas, usiądź na wygodnym fotelu, a my zajmiemy się całą resztą. Niezależnie od tego, czy mamy przeprowadzić wymianę oleju, przegląd klimatyzacji czy wymianę kompletu filtrów.

 

 

Bus-Service - Jesteś w dobrych rękach

Korzystając z naszych usług, kupujesz zadowolenie!

sprawdź nas!
  • Komfort

    Twój czas jest dla nas najważniejszy. Wszystkie naprawy przeprowadzamy kompleksowo i możliwie jak najszybciej.

  • Cena i jakość

    Zależy nam na długotrwałej, pełnej zaufania relacji z Klientem. Możesz liczyć na doskonały stosunek ceny do jakości na wszystkie opony i usługi.

  • Środowisko

    Ochrona środowiska jest jednym z naszych priorytetów. Minimalizujemy emisję zanieczyszczeń poprzez recykling zużytych części i płynów eksploatacyjnych.

mechanik